לפרטים נוספים

אודות

חברת ClickWise, מקבוצת Comrax , נוסדה בשנת 2004 והינה אחת החברות המובילות בישראל בשיווק ממוקד אונליין. החברה מציעה ללקוחותיה סל שירותים מלא לקידום דיגיטלי במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, ומתמחה בתחומי קידום אורגני (SEO), קידום ממומן (SEM), וקידום במדיה החברתית (SMO).
עם ותק של מעל ל-10 שנים בתחום, אנו מעניקים שירותים מקצועיים במגוון שווקים, ובין לקוחותיה המרוצים נמצאות חברות כגון אלבר, נטפים, ד"ר גב, אופטיקנה, הכשרה  ביטוח, MSD ועוד . 

הליך עבודה מקצועי והוליסטי
ClickWise מתמחה בשיווק הוליסטי הכולל פתרונות דיגיטליים מקיפים, בו ה-DNA  של אסטרטגית השיווק של הלקוח מתורגם לפעילויות און ליין. אנו דוגלים בחדשנות ובהעזה, ועובדים על פי מודל המבוסס על שירות תמיכה וליווי אישיים ללקוח, וכולל תחקיר מעמיק של השוק וקהלי היעד, זיהוי מאפייני המותג והחברה והצבת יעדים ברורים. כל זאת, תוך ניתוח ומדידה סטטיסיטיים שוטפים לצורך התאמה ושיפור מתמיד של הפעילות. 

אנשי צוות בקדמת הטכנולוגיה
כמי שמונעים מתחושת רעב ומתשוקה להשפיע על הזירה הדיגיטלית, ב- ClickWise מבינים כי שיווק אפקטיבי מבוסס על איזון בין חוויה רגשית לידע אנליטי. בצוות עובדים אנליסטים,  מקדמי אתרים ואנשי שיווק ופרסום מהטובים בתחום, כולם מקצוענים המאמינים בחשיבה יצירתית, בהעזה ובחדשנות. מוסמכים רשמית של Google AdWords, Google Analytics

האני מאמין שלנו
האני מאמין של שלנו מבוסס על שיווק רלוונטי ואותנטי, הנותן תוכן וערך אמיתי לצרכן, בשילוב אפקטיבי בין ניתוח התנהגות צרכים, קדמה טכנולוגית, תוכן איכותי ומודלים עסקיים חדשניים. 
אם לפניכם אתגר של קידום אתר או ניהול קמפיין בדיגיטל או שיווק ברשתות החברתית, ב ClickWise נדע להציע לכם את הפתרון הכולל והמדויק. 

צרו עמנו קשר לתיאום פגישה מקצועית  ללא התחייבות!

 

  • Facebook
  • Linkedin
  • Google+

לפרטים נוספים

 

בית צרפת, האומנים 2
תל אביב, ישראל
מיקוד 67897
דוא"ל: info@clickwise.co.il
טלפון: 03-5631376
פקס: 03-5631331