לפרטים נוספים

קידום אורגני SEO - Search Engine Optimization

תהליך הקידום האורגני (Organic search) הינו תהליך הכרחי לכל חברה השואפת לניראות מקסימלית/נוכחות ולהבאת תנועה מירבית לאתר. נסיונה של קליקוויז בקידום מאות אתרים הקנה לה הבנה מעמיקה של טכניקות הקידום במנועי החיפוש.

תהליך קידום אתרים אורגני עשוי לכלול שינוי בקוד, בפרזנטציה ובמבנה של האתר. אמצעים יעילים אחרים הם הוספת תוכן ייחודי לאתר, ווידוא כי תוכן האתר נסרק בקלות ע"י הרובוטים של מנועי החיפוש ועוד.

מרכיב נוסף של קידום האתר הוא הקישורים שאנו יוצרים עבור לקוחותינו מדפי אינטרנט אחרים כולל קישורים פנימיים מתוך אתר החברה. קישורים אלו עוזרים למנוע חיפוש לקבוע את דירוג האתר בתוצאות חיפוש, וגם באילו מונחים הוא יופיע.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי הצפייה בשלוש התוצאות הראשונות בעמוד הראשון גדולה ב-80% מאשר בתוצאות הרביעית ומטה וכי הצפייה בעמוד שני נמוכה.לאור זאת, ההשקעה בקידום אורגני SEO היא חלק בלתי נפרד מתמהיל השיווק הדיגיטלי אשר כל SEO Company  תוכל להצדיק עבור לקוחותיה.

קליקוויז נהנית מניסיון עשיר של קידום מאות אתרים בארץ ובעולם ויכולת מוכחת בשיפור מיקומו של האתר בתוצאות של מנועי החיפוש.

קידום אורגני

 

כיצד עובד קידום אורגני?

מנועי חיפוש פועלים באמצעות אלגוריתם המזהה פרמטרים שונים במרכיבי הקוד בדפי אתר אינטרנט, באיכות ורלוונטיות התוכן ובהרכב הקישורים המצביעים אל אתר ו/או דף מסוים מתוך האתר ומחוצה לו. בעזרת כל אלה נקבע הדירוג בדף התוצאות, על פי נוסחה מורכבת מאד ומשתנה.

תהליך הקידום האורגני SEO הינו תהליך ארוך טווח. בשונה מקידום ממומן שדורש השקעת תקציבים מתמדת, קידום אורגני מחייב פעילות של תכנות ושינויים בתוכן באתר על מנת שיועלה בדירוג בתוצאות. הכרות מעמיקה של הפרמטרים שאותם משקללת חברת גוגל בדירוג התוצאות הינה המפתח להצלחה.

כיצד נשיג תוצאות מירביות בקידום אורגאני SEO ?

  • שיפור תכנים באתר בצורה אופטימאלית.
  • ניטור וטיוב מילות חיפוש.
  • יישום טכנולוגיות ממוחשבות בהתאם לכללי הקוד האתי של גוגל ויצירת קוד תקני וידידותי המסייע למנועי החיפוש בקריאה ואינדוקס יעיל של האתר.
  • יצירת קישורים איכותיים המשפרים איכות דירוג.
  • יצירת תוכן ברשתות חברתיות.
  • בדיקה ומעקב מתמידים של התוצאות, המלצות ושיפורים כדי לעזור ללקוח להפיק יותר מתנועת הגולשים אשר מגיעה מחיפוש.
  • מדידה ובקרה

 

תהליך הקידום האורגני הינו תהליך מדיד ומדויק. אנו מחויבים לניתוח ובקרה מתמדת ושיתוף הלקוח בתוצאות החיפוש.
לרשותנו כ-SEO company ותיקה, עומדים כלי בקרה מתקדמים המאפשרים מדידת פרמטרים נוספים כגון כמות הקישורים הנכנסים, בקרה על שגיאות באתר או בצורה בה מנועי חיפוש סורקים את האתר,מעקב מספר פניות (לידים) ומכירות המגיעות מתנועה אורגנית וניתוח תנועה על בסיס מילות חיפוש.

לקבלת יעוץ והצעת מחיר ל-SEO  אנא מלאו את טופס יצירת קשר מהיר בתחילת העמוד.

  • Facebook
  • Linkedin
  • Google+

לפרטים נוספים

 

בית צרפת, האומנים 2
תל אביב, ישראל
מיקוד 67897
דוא"ל: info@clickwise.co.il
טלפון: 03-5631376
פקס: 03-5631331