לפרטים נוספים

שיווק במובייל

על פי סקרים אחרונים, למעלה מ-93% מאזרחי ישראל מחזיקים מכשיר סלולרי. ללא ספק אנו בעידן שבו כמעט בכל כיס יש טלפון נייד, והשיווק הדיגיטלי עובר שינויים מרחיקי לכת. פרסום אפקטיבי בפלטפורמות ניידות מחייב הבנה לעומק של ההתנהגות, הצרכים וההעדפות של משתמשי המובייל.

התנהגות צרכנים בשימושי מובייל

השימושים במכשירים ניידים שונים מהשימוש במחשב האישי. לא בגלל שהתצורה מעט שונה, אלא כי הטלפונים החכמים זמינים, נגישים ויעילים, וזמן הגלישה הממוצע בהם רב יותר אך לפרקי זמן קצרים במיוחד. השימוש במכשיר הנייד הופך לנפוץ מיום ליום, והמכשירים הופכים מתקדמים יותר ויותר. כך למשל, היום אינך חייב לקום מהספה כדי לבדוק משהו במחשב – הכל כמעט אפשרי דרך המסך הקטן של המכשיר הסלולרי.

התאמת המותג לגולש

ברמת הבסיס, על כל אתר ומותג להיות נגישים ומותאמים גם לצפייה של גולשי סלולר. ניתן להתאים את התוכן הדיגיטלי בכמה דרכים: 
•    חיפושי גוגל רבים נעשים דרך מכשיר המובייל, ולכן יש צורך גם בקידום אורגני מותאם לסלולר.
•    שתילת פרסומות ייעודיות לניידים, המאפשרות הקלקה נוחה ואפילו התקשרות מהירה. 
•    להוביל לתוצאות חיפוש איכותיות, שהלקוח יגיע אליכם בקלות ומהירות.
•    ועוד...
הפרסום והקידום במובייל הוא למעשה אותו התהליך כמו במחשב הנייח/נייד – קידום אורגני (SEO), שיווק מקודם, ו שיווק ברשתות חברתיות, אך ההתאמה של הפרסום בגודל, מיקום, ואורך היא לפעמים מעט שונה.

 

שיווק במובייל

שימושים חכמים בקידום מובייל

באופן טבעי, משתמשי מכשירים ניידים מבצעים לעתים קרובות חיפושי תלוי מיקום, ולכן הם בעלי פוטנציאל רכישה גבוה ביותר באזור החיפוש. למשל, אם אתה באזור תעשייתי ומעוניין לשבת לאכול, כנראה שתבדוק במכשיר הנייד על מסעדות קרובות. לקמפיינים מבוססי מיקום יש פוטנציאל גבוה להניע את המשתמש לפעולה מיידית, וללא ספק זהו מאפיין אשר מתאים למכשירים ניידים בלבד. 

כמו כן, יש יתרון למכשיר הנייד בשל היותו קטן וקומפקטי, כך חברות רבות מפרסמות בצורה של קופונים אלקטרונים – הצג את המכשיר וקבל דרכו הנחה, הזמנות דיגיטליות לכנסים ואירועים, כרטיסים דיגיטליים שונים, ועוד. כל אלו הם יתרונות אשר הופכים את השיווק במובייל לתחום הכרחי למפרסמים.

ClickWise מאפשרת לכם קידום מקצועי, איכותי ומדיד, הנשען על תובנות של התנהגות צרכנים ובהתאמה מדוייקת, יצירתיות ויחס עלות-תועלת גבוה. צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישה מקצועית.

 

  • Facebook
  • Linkedin
  • Google+

לפרטים נוספים

 

בית צרפת, האומנים 2
תל אביב, ישראל
מיקוד 67897
דוא"ל: info@clickwise.co.il
טלפון: 03-5631376
פקס: 03-5631331